“Ти – живий! Твоя музика в моїх навушниках”, – рівнянка поділилася спогадами про Кузьму

17.08.2018

“Ти – живий! Твоя музика в моїх навушниках”, – рівнянка поділилася спогадами про Кузьму

Сьогодні Кузьма святкував би свій 50 день народження, але не судилося! Рівняни діляться своїми спогадами про видатного музиканта.

Рівнянка Вікторія, одна з тих для кого Кузьма житиме вічно…в піснях та спогадах..

Пам’ятаю вперше з Кузьмою я познайомилася далекого 1998 чи то 1999 року. Вперше почула пісню “Танець Пінгвіна”. По телику саме показували кліп на цю пісню у програмі “Територія А.” Кузьма пам’ятаю як відтворювала рухи пінгвіна. Далі моє знайомство з тобою відбулося з піснею “Мовчати”, де ти разом з Іриною Білик співав про кохання до ранку, і що іноді для кохання вистачить мовчати.

А от по справжньому я закохалася у твою творчість вже з твоїм новонародженим альбом “Кольорово”. Це мега-альбом! Де в кожній пісні так щиро і круто ти мов чув кожну людину, та так щиро співав про Правду. І все я стала твоїм фаном назавжди! Далі почався пошук твоєї ранньої творчості.

Я думаю багато хто зрозуміє про що йдеться. Адже такі пісні як : “Олігархи”, “Натаха” і ще деякі – це було сміливо! А твої “Люди, як кораблі”, Старі фотографії”, “Шукав свій дім”, “Не вмирай”, “Сховаю тебе”, “МАМ”, “Останній Випускний”, твоя легендарна “Кольорово” …. тебе не хватає брате. Але ти живий! Кожного дня звучать твої пісні в навушниках мого телефону. Ти приклад простого, людяного я! Той кому байдуже на лейбу, той хто зношував свої джінси з простими кедами. Той, кому було не байдуже до долі своєї Країни. Кузьма ти був і є щирим та веселим.

А пам’ятаєш як ти приїздив до нашого міста Рівне у диско бар Лагуна” з програмою Голий Dj. У мене й досі є той квиток. А в останнє ти приїхав на Мегаподію разом з гуртом “Дзідзьо”. То був такий шалений час. Я думаю зараз, якщо одна закохана пара читає ці рядки згадає, як Андрій запросив на сцену молодого хлопця. І він освідчився своїй коханій. А у іншого Андрій взяв трохи смаколика і пивка. А потім ми всі разом відтворювали рухи, яким вчив нас Андрій. Тисячі українців сьогодні згадує тебе теплими, щирими словами називаючи тебе своїм братом. А сотні вчиться у тебе бути талановитими музикантами. Ти надихаєш Кузьма, як то робив завжди! Ти завжди для усіх нас будеш Добряком! Ти завжди Кузьма, який любить життя та цінує кожен свій день.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ!

переглядів: 671

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *