У Рівному відзначать Міжнародний день недоношених дітей

02.11.2018

У Рівному відзначать Міжнародний день недоношених дітей

 

17 листопада в світі відзначається Міжнародний день недоношених дітей. Він був заснований в 2008 році за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI). Щорічно на планеті близько 15 мільйонів дітей народжуються недоношеними, іншими словами, в середньому це кожен 10-й дитина з народжених. За статистикою, передчасні пологи є причиною майже половини всіх випадків смерті новонароджених дітей у світі.

Рівненські медики розповідають, що недоношенність — це не вирок та здаватися не потрібно, потрібно тільки боротися за життя малюків та вірити. В Рівненській області щорічно народжується близько 16 тисяч дітей, з них приблизно 7-10% народжується передчасно. У Рівненський обласній лікарні четвертий рік поспіль працює відділення недоношених діток. Завдяки рівненським лікарям, які працюють у відділенні смертність недоношених діток зменьшилася в рази. Щороку у відділенні виходжується понад 400 передчасно народжених діток.

17 листопада у Рівному з нагоди Міжнародного дня недоношених дітей відбудеться велике Свято малюка. Початок об о 11:00 год. Відзначення свята відбудеться у Рівненському академічному обласному театрі ляльок, що на вул. Симона Петлюри 15, у м. Рівне. Серед гостей будуть діти, які народилися з вагою менше 1 кг, які сьогодні живуть повноцінним життям. Абсолютно нічим не відрізняються від своїх однолітків. В обласній дитячій лікарні у зв`язку зі святом діятиме дитяча виставка малюнків.


 

переглядів: 240

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *