У Рівному з’явилися “Сімейні радники”

27.11.2018

У Рівному з’явилися “Сімейні радники”

26 листопада у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області презентували нових сімейних радників.

Сімейними радниками стали

правозахисник Ліана Диновська, депутат Рівненської міської ради Любов Романюк та активіст Олена Бобровська. Жінки долучилися до ініціативи та вирішили, що такий проект має бути і в Рівному. Прект, який ознайомить рівнян та жителів Рівненської області із законодавством у протидії домашнього насильства, не виплат аліментів, сімейних проблем та цікуванню у навчальних закладах “буллінгу”. Рівне в числі перших міст–учасників проекту «Сімейні радники».
Добре відомі в місті та області Ліана Диновська, Любов Романюк та Олена Бобровська займають активну громадянську позицію, є ініціаторами та організаторами великої кількості подій, мають досвід роботи з громадянами.
“Сімейні радники” – це нова ініціатива вона дуже потрібна в Україні. Дана проблема існувала дужу багато десятиріч в Україні, і тільки зараз держава підняла таке болюче доволі питання для багатьох українців на рівні законодавства та посилила за це відповідальність.
«Сімейні радники» – це активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді, більшість з яких самі постали перед проблемами домашнього насильства і вже давно допомагають іншим людям боротися за свої права. Радники спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та іншими органами влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Працюватимуть “Сімейні радники” абсолютно безкоштовно.

Сімейні радники прийматимуть громадян щосереди з 14:00 до 18:00 у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області. Також через соцмережу Facebook ви можете дізнаватися будь яку інформацію та радитися з ними.
“Сімейні радники”, з’явилися у п’яти містах – Києві, Одесі, Львові, Миколаєві та Рівному.

переглядів: 211

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *