У Рівному закликають до нових варіантів святкування випускного вечора

24.09.2018

У Рівному закликають до нових варіантів святкування випускного вечора

 

Ще деякі випускники 2018 згадують, як нещодавно закінчили школу та відсвяткували свій випускний. Як встановлювали рекорд. І як швидко промайнув час.

А батьки вже Випускників 2019 почали свого роду кампанію Випускник 2019. Не зважаючи, що навчальний рік тільки розпочався, батьки 11- класників вже задумуються та вирішують питання, де святкувати. Підшуковують гарні місця та замовляють ресторани. Підшуковують аксесуари та святковий одяг. І завбачливо починають відкладати кошти. Адже на разі це є зовсім не дешево.

Батьків також цікавить і день коли у Рівному проводитимуть ходу випускників. А от в управлінні освіти взагалі рекомендують переглянути старі норми святкування Випускного у школах Рівного. Відмовитися від традиції  застілля, адже є багато інших цікавих заходів.

На думку заступника начальника управління Катерини Сичик можна придумати інші форми святкування, щодо випуску дітей. Це необов’язково має бути застілля. Можна організувати і цікаві зустрічі, і екскурсії, і поїздки, й інше. Поки що одиниці готові відмовитися від таких традицій та святкувати Випуск 2019 на свій смак.

Адже як розповідає мама 11-ти класниці Ірина суми щороку на святкування зрозстають аж до не пристойного. І не у всіх батьків є такі можливості оплатити свято. То чи відбудуться зміни у традиції святкування Випускного у школі чи прислухаються батьки до порад? Адже Випускний 2019 вже не за горами.

переглядів: 725

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *