У Рівному закликають стати голосом тварин

28.09.2018

У Рівному закликають стати голосом тварин

 

(Фото Віталія Хоменка)

Зараз настав такий час, що байдужість набирає оберти та поширюється між нами. Ця стаття буде про любов. Про любов до тих, хто так заглядає у ваші очі з надією жити, любити та дарувати тепло. А інші просто заглядають з надією, що їх хтось нагодує.

Але останнім часом не тільки у Рівному, а й по всій країні жорстоко вбивають наших менших друзів. Починаючи від догхантерів, які чомусь вірять, що вони лицарі свого діла. Звичайно є і байдужі серця, яким аніскілечки не щемить. Так от для тих, хто не байдужий у Рівному вже в цю суботу відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин.

Вже 30 вересня 2018 усі небайдужі рівненчани можуть вийти і сказати: “Ні жорстокості сьогодення!”. Марш – це ініціатива зоозахисного руху UAnimals. Що має марш на меті – захистити тварин від жорстоких знущань! Заборонити цирки та дельфінарії. Заборонити хутряні ферми на яких вирощують та вбивають ради збагачення. Розвиток реабілітаційних центрів та створення зоополіції. Запровадити в Україні дієву систему контролю та покарання за жорстоке поводження із тваринами. Заборона евтаназії, як врегулювання численності безпритульних тварин.
“- Просимо прийти на Всеукраїнський марш за тварин, який пройде у Рівному 30 вересня. Після маршу буде проведено віче на Майдані Незалежності, де обговоримо місцеві проблеми пов’язанні із тваринами, жорстокістю та іншими негативними проявами у нашому місті. Буде формат вільного мікрофону, збір підписів до представників влади із тими вимогами. Які ми сформуємо під час віче.” – розповідає зоозахисниця Алла Лосік.
Всеукраїнський марш пройде у Рівному, Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Черкасах, Хмельницьку, Луцьку, Миколаєві, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Херсоні, Запоріжжі.

Марш стартує о 12:00 зустріч біля Покровського собору.

Послухай друже прийди, бо твоїм голосом говорять їх серця. Вийди за кожне скривджене серце. Ми потрібні їм.

переглядів: 524

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *