Валентинки своїми руками

Збір коштів на потреби армії України
11.02.2017

Валентинки своїми руками

День Святого Валентина — чудова можливість розповісти про свої почуття. Це свято полюбляють не лише молодь та дорослі, а і діти. Пригадайте самі, скільки разів вас настигало кохання у школі, це не рахуючи “женихів” та “наречених” з дитячого садочку. Для дітей ці почуття дуже важливі і батькам не варто проявляти зверхність. Навпаки, допоможіть дитині створити оригінальну валентинку. Адже, це заняття не тільки порадує вашу дитину, а ще більше зблизить вас. Адже виготовлення валентинки це такий особливий та зворушливий процес.

Валентинки

Для виготовлення цієї валентинки візьміть лист двохстороннього білого картону та складіть навпіл. Всередині листівки або по центру з лицьової сторони зафіксуйте вирізане сердечко. Вмочуючи у фарбу ластик на олівці зробіть по контуру серця відбитки з різних відтінків. Зніміть зафіксоване сердечко і підпишіть валентинку.

Валентинка

Для цього варіанту вам знадобиться також лист картонного паперу, фарби і серцевина (втулка) від туалетного паперу. Втулку складіть у формі серця, підготуйте фарби і лист картону і віддайте дитині нехай творить. Від такої форми неодмінно вийдуть рівні та красиві сердечка

Валентинка

Ще один неймовірно простий варіант валентинки. Складіть аркуш кольорового картону навпіл і дайте дитині обвести олівцем свою долоню. Виріжте відбиток та по бажанню прикрасьте валентинку.

Валентинка

Власноруч можна зробити і об’ємну валентинку. Для цього виріжте 7 різнокольорових невеликих сердечок. На листівку наклейте декілька ниточок, (як мотузочки від повітряних кульок) а поверх них наклейте сердечка.

Валентинка

переглядів: 9 007

Кількість коментарів: 2
  1. Дуже гарно!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *