Відомі та успішні: рівнянка Алла Лосік

10.07.2018

Відомі та успішні: рівнянка Алла Лосік

Алла Лосік відома у Рівному за діяльністю в громадському русі захисту тварин. Зоозахисниця, яка бореться за долю, невинних безпритульних  тварин. Координатор акції “Всеукраїнський Марш за права тварин”, а також весела та енергійна впевнена в собі. Жінка, яка знає чого хоче і як цього досягти.

Алла Лосік народилася в родині, де цінують любов до життя, до людей та тварин. Починала Алла кар’єру як юрист, а згодом стала керівником рекламного агенства. Складні проекти, відповідальність за великі бюджети, якісне виконання завдань сформували Аллу як проектного менеджера.


“Саме безцінне, що маємо – це час, тому я дуже часто дію швидко, але спершу продумую результат, ставлю цілі, які мають вирішити проблему.” – розповідає Алла Лосік

Також Алла переймається і долею Рівненського Центру Стерилізації. Днями там було обрано нового керівника.

Нововедення, які пропонує Алла не кожен розуміє. Тому є й противникі її рішень та дій. Не бракує і політичного досвіду у Алли Лосік вона навіть балотувалася в міську раду. Приймає активну участь в законотворчих ініціативах, на рівні ВРУ.

Алла набирається й досвіду у мера Львову – у пана Садового А.І. (засновника політичної організації “Самопоміч”).

“Великий дар Бога, – коли ти усвідомлюєш, відчуваєш та  чітко знаєш своє призначення у цьому світі,”  – саме за таким принципом живе наша успішна героїня.

переглядів: 568

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *