Вже цієї осені Граф Dracula у Рівному

06.09.2018

Вже цієї осені Граф Dracula у Рівному

 

У Рівному відбудеться виставa Dracula  за участю харизматичного Сергія Бабкіна. Для поціновувачів театрального мистецтва у виставі гостро покажуть стан та поведінку самотньої людини. Самотність, яка до болю знайома мабуть кожній людині на планеті. У виставі тонко переплітаються лірична драма і гротеск. Пластичні етюди та акторські імпровізації, музичні та світлові рішення, цікавий реквізит і костюми роблять спектакль просто чудовим, чуттєвим, сексуальним, захопливим і лякаючим одночасно. Саме Сергій Бабкін зіграє головну роль графа Draculu та розкаже про самотність. 

Сам Сергій Бабкін є романтичною персоною. То ж буде цікаво спостерігати за грою актора і не тільки. Мабуть кожен знає, що Сергій Бабкін відомий український музикант та один з тренерів у телешоу “Голос Країни”. До речі, у цій виставі ми зможемо спостерігати також за грою дружини Бабкіна. Сніжана Бабкіна, зіграє потенційну жертву кровожерливого вампіра. Творці вистави – перформансу охоче діляться, що на сьогодні Dracula –найбільш відвертий із експериментів театру. То, що чекає на глядачів? Які емоції захоплять вас? І чи відчує присмак вашої крові граф Dracula?

Дізнатися відповідь ви зможете вже 21 вересня 2018, о 19:00. Рівненський академічний український музично-драматичний театр чекає на вас.

переглядів: 147

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *