Як дітям отримати ідентифікаційний код

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2017

Як дітям отримати ідентифікаційний код

Ще зовсім недавно потреба у документі здебільшого виникала у молоді в період її першого влаштування на роботу чи при вступі до вищого навчального закладу. Але код може стати в нагоді підліткові, оскільки деякі учні мають матеріальні заохочення – премії і стипендії, для оформлення яких необхідна копія коду. Останнім часом дедалі більше звертаються до податкової батьки новонароджених, молодших школярів та старшокласників.

Дитина, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі («ідентифікаційний код»). Замість неї це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник).

Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, то треба подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою.

Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Облікової картки. У разі якщо фізична особа є неповнолітньою, документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

 

переглядів: 6 246

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *