Як у Рівному перевести дитину до іншої школи

09.09.2018

Як у Рівному перевести дитину до іншої школи

Ми – батьки, завжди для своїх дітей хочемо найкращого, ми стараємося дати якісну освіту, тому обираємо хорошу школу, гарних вчителів, читаємо відгуки та йдемо до школи. Нещодавно я почула таку думку, що батьки розчаровуються та переводять дітей до інших шкіл.

“Сподівання та наші очікування не виправдовуються. Коли ми  відправляємо дитину до школи, сподіваємося на те, що школа надасть дитині потрібний об’єм знань, не зіпсує дитині здоров’я та психологічно дитина буде здорова. І врешті-решт школа навчить дитину тим найнеобхіднішим навичкам, які дозволять їй вступити в доросле життя, набувати знання,будувати кар’єру, бути повністю пристосованим у суспільстві”. – розповідає мама учня п’ятого класу з м. Рівного.

І на порядку денному стоїть питання про перехід до нової школи. Що робити та як перевести дитину саме у процесі навчального року?

Для початку треба остаточно вирішити, чи ви йдете. Зважити всі “за” та “проти”. І в першу чергу поясніть своїй дитині чому ви прийняли таке рішення і як ви готові допомогти їй у цей період.

Далі ви йдете до директора школи і цікавитеся, чи є місця у класі і чи може прийняти. Коли відповідь позитивна, вам видадуть лист в якому буде зазначено, що вас беруть. Наступний крок, який можливо не зовсім любить твоя “рідна” школа – це забрати документи. Вам потрібно забрати свою особову справу, медичну картку, та медичний зошит і якщо це початок навчального року треба забрати і медичну довідку. До речі, здати книги в бібліотеку – обов’язково. Останній штрих – Заява, де ви пишете про перехід та причину. Все. Прощаєтеся із класом та йдете в нову школу. У новій школі також заповнюєте кілька офіційних паперів. Знайомство з новим класом, керівником і перші уроки.

Будьте готові, що може бути такий собі “булінг” від батьків класу з якого ви йдете, можливо вас звинуватять і у школі. Запам’ятайте ви не повинні нікого попереджувати та переконувати чи просити пробачення. Думайте завжди про інтереси вашої дитини. Отже, за статтею 6 Закону України про освіту одним із положеннь є: ніхто і ні за яких умов не може вам заборонити прийняти рішення та змінити навчальний заклад.
Стаття 6 :

  • забезпеченн якості освіти та якості освітньої діяльності;
  • забезпечення рівного доступу до освіти без дискримінації за будь-якими ознаками, у тому числі за ознакою інвалідності;
  • свобода у виборі видів, форм і темпу здобуття освіти, освітньої програми, закладу освіти, інших суб’єктів освітньої діяльності;
  • формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі та гідності, фізичного або психічного насильства, а також до дискримінації за будь-якими ознаками.

І нехай щастить вам у новому році!

переглядів: 246

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *