Яким має бути дитячий шкільний ранець?

10.08.2017

Яким має бути дитячий шкільний ранець?

шкільні ранці

Швидко минає літечко, і вже зовсім скоро пролунає перший дзвінок і школярики одягнуть свої ранці і поспішать на уроки.

Яким має бути дитячий ранець, щоб зручно дитині було і для здоров’я не було шкоди, і не “розваливсь” посеред навчального року? Так, так, їх теж потрібно вміти вибирати!

Основні критерії вибору шкільного дитячого ранця:

  • Всі ми не з чуток знаємо, скільки випробувань доведеться пережити шкільним ранцям. Тому варто купувати тільки міцні, витривалі моделі. Адже вони можуть використовуватися не за призначенням: бути футбольним м’ячиком, “сідельцем” для катання з гірки або зручним кріселком на перерві.

 

шкільні ранці

  • Сучасні ранці в Україні в більшості продаються з ортопедичними спинками. На тильній стороні є декілька подушечок, які підтримують правильну поставу, підкреслюють природні вигини хребта і рівномірно розподіляють навантаження на спину. Це ключовий параметр вибору ранця, так як незміцнілий дитячий хребет може постраждати від тягарів, які переносяться школярами.

шкільні ранцішкільні ранці

  • Особливу увагу приділіть моделям з каркасним корпусом. Вони трохи дорожчі традиційних м’яких, але дозволяють тримати в порядку вміст ранця, плюс, не зручні для носіння на одному плечі (а це зменшує ризик заробити сколіоз).
  • шкільні ранціНе прагніть купувати моделі з безліччю додаткових елементів, декоративних вставок і інших “фішок”. Вони додають вагу, а це дуже погано для ранця. Згідно ГОСТам, вага порожнього ранця не має перевищувати 1 кг. В ідеалі, чим він легший, тим краще для здоров’я дитини.

шкільні ранці

  • Якісні дитячі ранці повинні мати на спинці і лямках м’яку підкладку з сітчастої тканини. Вона забезпечить повітрообмін, не дозволить спині дитини потіти.

шкільні ранці

  • Кращим матеріалом для ранця буде міцна водонепроникна нейлонова тканина. Вона володіє брудовідштовхуючими властивостями, легко переться і швидко сохне. Популярністю користуються шкільні ранці з пластиковим або прогумованим дном: такі моделі і в калюжу можна ставити, і в бруд.

 

шкільні ранці

переглядів: 574

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *