З Новим Роком рівняни! З Новим 2019!

31.12.2018

З Новим Роком рівняни! З Новим 2019!

( фото з сімейного альбому)

Пам’ятаю у своєму дитинстві 31 грудня ніяк не могла дочекатися дванадцятої ночі. Адже це було так захопливо, ніби нові дива та зміни мають відбутися в цю казкову ніч. Що принесе Дід Мороз під ялинку? Що буде у році, що йде?
Було шампанське та вітання, не було інтернету та таких іграшок як зараз. Ананаси та різноманіття солодощів того часу, хто пам’ятає то був – ексклюзив.

Рівняни ми пройшли різні часи та й не тільки ми, а й уся Україна. І не має значення який йде рік Свині чи Щура залишаймося добрими та сердечними.
Колектив сайту Маленькі рівняни бажає здоров’я вам та вашим родинам, затишку у домівках. Щоб 2019 виконав усі наші бажання, або хоча більшу їх частину. А головне щоб в Україні настав мир і наші діти повернулися з війни в обійми матерів. Щоб хвороби минали нас. Щоб кожна дитина, яка чекає на матір та батька знайшла нову родину. Щоб Україна нарешті була щаслива!!!
Дякуємо тобі 2018 за добро та перемоги, за важкі моменти, за переживання та радість, яку нам дарував. Сьогодні ми прощаємося з тобою та з Богом, Вірою крокуємо у майбутній Новий 2019 рік.

       З Новим Роком вас Рівняни!
                     З Новим 2019!!!

переглядів: 329

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *