З яких приємних сюрпризів розпочався навчальний рік на Рівненщині

03.09.2018

З яких приємних сюрпризів розпочався навчальний рік на Рівненщині

 

Нарешті дочекалися шкільних автобусів у Березнівському районі. У навчальному новому році автобуси возитимуть школярів Кам’янської ЗОШ та учнів Сосновського НВК. Їх придбали в рамках освітньої реформи. Гроші на придбання виділив обласний та районний бюджет на умовах співфінансування у пропорції 70 на 30%.
До речі, 
за рахунок залишку освітньої субвенції планують відремонтувати ще два автобуси для перевезення школярів. 

Ще однією гарною новиною в навчальному році відзначилося м. Дубно в якому відкрили Інклюзивно-ресурсний центр. До речі, такий центр на Рівненщині відкрили вперше. Навчатимуться у центрі близько 200 учнів з особливими освітніми потребами. Фахівці закладу безкоштовно проводитимуть корекційні заняття, надаватимуть консультації батькам та складатимуть індивідуальний план розвитку дитини. Понад 30 таких центрів планують мати на Рівненщині. Інклюзивно-ресурсний центр розташували на першому поверсі Дубенської

гімназії №2. Його облаштували сучасними приладами: ноутбуками, планшетами, мультимедійними комплексами та дидактичними матеріалами.

До нового навчального року у Млинові досить креативно підготувалися. Незважаючи на всі обставини, щодо конфлікту про закриття та злиття шкіл. Млинівська ЗШ №3 І-ІІІ ступенів цікаво підійшла до нового навчального року. Арт – мистецтво полонило стіни навчального закладу, на стінах закладу з’явилися малюнки.

Доречі у місті Рівному теж розмалювали школу №18. Тепер фасад закладу став кольоровим. Школа має яркі стіни та різні ігрові зони. Таким чином школа підготувалася до нового навчального року 2018-2019.

 

переглядів: 387

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *