Жінка та Успіх

11.07.2018

Жінка та Успіх

“Успіх –  це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої,  не втрачаючи ентузіазму” –  сказав Вінстон Черчилль.

Успішна жінка має вміти стежити за собою, підкреслюючи свою красу. Мати вміння ховати свої недоліки. Гарний макіяж, одяг підібраний зі смаком.  Хоча в наші дні стереотип дещо вже змінився. Жінка яка є оригінальною у своїх поглядах, смаках має власну думку і відрізняється від інших це і є теперішнє бачення успішної жінки. Жінка та бізнес це гарне поєднання коктейлю. Щоб стати успішною жінка має обрати професію, яка їй по душі. Професію, яка її розкриє. Це може бути і родинний бізнес і власна справа. Адже всі ми знаємо, що нестерпна робота не приносить а ні радості, ні результату. Жінка має вірити у себе, у свій успіх. Також гарною підтримкою та фортецею є її сім’я. Але кожна жінка має знати, що всю роботу вона має залишити перед дверима власного дому. Також навчитися планувати свій час. Вірно розставляти пріоритети. І ще – мотивація. Мотивація просто необхідна для досягнення успіху.

Гарною мотивацією є історія успіху людини, яка змогла стати успішною. Не бійтеся мріяти та розвивати свою фантазію у ваших бажаннях. Не має ніяких обмежень, тільки – рух у перед. Отже, що таке успіх – це гарно спланована мрія, яка стає ціллю.  Мотивація та план як досягнути запланованого. Підтримка сім’ї та віра у себе. Невдача, яка є кроком до перемоги.

І на кінець – залишайтеся жінкою.

“Єдиний спосіб дістатися вершини драбини – долати сходинку за сходинкою, по одній за раз. І в процесі цього підйому, ви не очікувано побачите у себе всі необхідні якості, навички та вміння, необхідні для досягнення успіху, котрого ви, начебто ніколи не мали”. Маргарет Тетчер

переглядів: 170

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *