У Міносвіти роз’яснили, як працюватимуть школи з 1 вересня

17.08.2021

З 1 вересня українські школярі підуть на заняття в стандартному режимі, тобто сядуть за парти.

Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За словами міністра, на дистанційку або змішаний формат виходитимуть тільки ті школи, які знаходяться не в “зелених” карантинних зонах.

Дистанційне навчання в школі - Степанов допускає змішаний формат навчання в школах з 1 вересня — УНІАН

“Дистанційний або змішаний формат можливий, якщо буде “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень. “З міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком ми припускали три сценарії початку навчального року. Коли буде тільки “зелений” режим у всій країні, то це звичайне повноформатне навчання без змін в освітньому процесі”, – розповів Шкарлет.

Міністерство охорони здоров’я зажадало для роботи шкіл у звичайному форматі, де встановлено “жовтий”, “помаранчевий”, “червоний” рівень епідемічної небезпеки, вакцинацію 80% педагогів від COVID-19. У такому випадку школа може працювати навіть під час суворого локдауну. За словами Шкарлета, змушувати робити щеплення нікого не будуть.

, , , , переглядів: 588

Головні новини


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *