Американська компанія Pfizer і BioNTech опублікували результати випробувань протиковідної вакцини серед дітей 12-15 років
Крім цього компанії випробовують препарат на дітях від 6 місяців до 11 років.
У третій фазі клінічних випробувань взяли участь 2 260 підлітків 12-15 років у США, сказано у пресрелізі Pfizer.
Під час дослідження 1 129 дітей отримали плацебо, а решта — вакцину. Серед тих, хто отримав плацебо, виявили 18 випадків коронавірусу, а серед вакцинованих — жодного.
Зазначається, що вакцинацію діти переносили добре. За учасниками випробування планують спостерігати протягом двох років після отримання другої дози, щоб з’ясувати, наскільки тривалий захист вакциною.
Розробники планують найближчим часом подати регуляторам з лікарських засобів в США і ЄС документи для екстреного використання препарату для вакцинації дітей 12-15 років.
Також компанії випробовують свій препарат на здорових дітях від 6 місяців до 11 років. Тиждень тому клінічне дослідження розпочали серед дітей віком від 6 місяців до 2 років та 5-11 років, найближчим часом розпочнуть випробування на дітях 2-5 років.
