У Святошинському районі Києва керівнику управління освіти повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків державному бюджету на суму понад 600 тисяч гривень. Посадовець не перевірив обґрунтованість вартості матеріалів, що використовувались підрядною організацією, яка виконувала ремонт вентиляційної системи у школі.

Як встановило слідство, договір на поточний ремонт вентиляції було укладено восени 2021 року. Через халатність посадовця ціни на матеріали були суттєво завищені, що спричинило значні втрати місцевого бюджету.
За результатами розслідування Святошинське управління поліції спільно зі Святошинською окружною прокуратурою повідомили посадовцю про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем. Винному загрожує до шести років ув’язнення.
Джерело: Відділ комунікації поліції Києва
