
(фото взяті з UA Рівне)
У Рівному на алеї за кінотеатром “Україна” працівники Обласного Департаменту Соцзахисту розпочали роздавати їжу. Гарячі обіди роздаватимуть тільки у понеділок та четвер. Якщо знайдуться спонсори то готові і щодня – розповідають у Соцзахисті м.

(фото взяті з UA Рівне)
Рівне.В меню входить гаряча страва домашнього приготування, хліб та чай. Безкоштовний обід дають усім бажаючим рівнянам вже третій рік поспіль. Деякі рівняни вже зробили дегустацію та залишилися задоволені. Отож, у понеділок та четвер місто Рівне алея за кінотеатром “Україна” завітайте на гарячий обід.
