Кравчук Віталій днями був госпіталізований до Рівненської обласної клінічної лікарні у тяжкому стані. Наразі у хлопчика 35% опіків тіла. Хлопчика готують до операції. Лікування оплачено до понеділка.
“Ніхто і не від чого не застрахований,про те у цій родині 7 діток. Віталіку 5 років він мужньо тримається”-коментує Ліана Діновська.
Всі небайдужі рівняни можуть допомогти хлопчику видужати. Адже лікування дороговартісне. Найближчі два місяці хлопчикові будуть потрібні ліки, перев`язочні матеріали, пелюшки та донори крові (близько 10 донорів). За більш детальною інформацією ви можете звернутися до Ліани Діновської на її сторінці у ФБ.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000435869289

