Рівненські рятувальники вкотре стали донорами

23.10.2018

Іноді ми хочемо зробити хорошу справу, заради життя іншої людини. Іноді у роздумах ми шукаємо свій шлях- шлях допомоги. Комусь бракує коштів, а комусь часу, а комусь просто бракує…

Здати кров та бути донором – це є абсолютно безкоштовно для кожного з нас. Але наша кров є такою потрібною для життя людини. Нещодавно гарним прикладом знову стали наші хлопці – рятувальники. Справжні, відважні рівненські рятувальники рятують наші життя не тільки на своїй роботі. І це приємно радує та надихає, бо маємо справжній приклад доброти та людської небайдужості. Близько 40 співробітників Служби порятунку Рівненщини здали кров в обласній станції переливання крові для онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

Доречі, після здачі крові начальнику навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС підполковнику служби цивільного захисту Роману Пелеху вручили посвідчення Почесного донора України.

– Якщо ми можемо допогти, то повинні це зробити: адже не має нічого ціннішого, ніж людське життя!” – розповідає начальник Головного управління ДСНС у Рівненський області генерал майор служби цивільного захисту Сергій Крук. Для онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні постійно потрібні донори крові. Донором може стати кожен, хто має бажання та не має проблем зі своїм здоров’ям. Така процедура займає всього кілька хвилин. Тому  зваж всі “за” та “проти”, та здай кров заради життя!

переглядів: 719

Головні новини


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *