Рівненські волонтери та зоозахисники обурені тим, що відбулося.
Нагадаємо, що у Миколаєвському Центрі Захисту Тварин було жорстоко вбито більше 100 безпритульних собак.
Рівне є гуманним містом та виступає проти насилля.
Завтра 20 липня відбудеться всеукраїнська акція :
“Україна -не живодерня!”
Мета акції – припинити вбивство безпритульних тварин.

Місто Рівне приєднується до акції. Отже 10.00 година ранку зустріч біля міської ради (вул.Соборна 12а).
Не будь байдужим! Прийди та скажи:
“Так життю,ні живодерам!”
