Близько другої ночі у новорічну ніч жителька Дубровицького району народила дівчинку. Народилася дівчинка в обласному перинатальному центрі по вулиці Міцкевича.
А вже близько сьомої ранку у міському пологовому народилася перша рівнянка вагою 3,090кг та 50см росту. Рівнянку назвали Софійка. Мами та дівчатка почувають себе добре. У новорічну ніч у Рівному народилося шість малюків.
Щиро вітаємо батьків та малечу. Зичимо міцного здоров’я та радості!
переглядів: 717
