Вже понад 100 років священнослужителі Свято-Троїцького храму, м. Рівне (Басів Кут), на Свято БОГОЯВЛЕННЯ освячують воду в озері. Цей рік не стане винятком. Громада Свято-Троїцької парафії, запрошує рівнян та гостей міста до храму 19 січня, на святкове Богослужіння. По завершені Літургії відбудеться хресна хода до озера.
Програма заходів:
- 8:30 Часи на (храм Святої Трійці)
- 9:00 Святкова Божественна Літургія (храм Святої Трійці)
- 11:00 Освячення води (озеро Басів Кут)
- Освячення будинків вірян освяченою водою.

На березі озера рівненські рятувальники облаштують пункт обігріву, а козаки з табору “Гайдамаки” зігріватимуть смачним чаєм та ухою.
