Життя після шлюбу, або як жити після розлучення

03.08.2018

 

Розлучення це розірвання шлюбу або подружнього зв’язку між чоловіком і жінкою за тих чи інших обставин.

Є ТРИ ОСНОВНІ ПРИЧИНИ РОЗЛУЧЕННЯ:

  1. Помилка у виборі партнера;

  2. Незрілість чи то не готовність бути у шлюбі;

  3. Криза у відносинах, яку не можливо подолати.

Іноді буває так, що із найпрекраснішого кохання зникає будь який запал. І тоді шлюб стає руїною чарівного замку. Звісно хочеться, щоб усі шлюби були міцними, а кохання вічним. Але на привеликий жаль, у житті бувають різні події. Можливо ви почуваєте себе нещасливою жінкою, а буває й не рідко – зрадженою. Зникає будь – яка довіра до свого чоловіка. Часті конфлікти і все! Ви розумієте, що так більше не можна, що ви чужі. Ви приймаєте рішення про розлучення.

Звичайно для кожного з нас це важке рішення, а іноді і дуже болюче. Вибір завжди за вами. Тому це рішення слід добряче обдумати.

Проаналізуйте всі “за” та “проти”.

Доречі багато подружніх пар намагається врятувати шлюб або іншими словами зберегти ради дітей. Але чи сприймуть цю намальовану картинку не щирих почуттів ваші діти? І чи дійсно ви бажаєте навчити такої моделі сім’ї ваших дітей?

Отже, чи є життя після шлюбу?

Звичайно є! Багато жінок відкирили для себе щось нове, після того як поставили крапку у старих відносинах. Дехто зрозумів, що покохав вперше, а дехто почав радіти життю. Багато жінок саме після розлучення досягали великих злетів. Змінювали професії, стиль життя та є успішними бізнес леді. Але якщо ви все ж таки будуєте нові відносини, то не беріть за собою стару модель сім’ї, ваших відносин.

Якщо ви вже вирішили розлучитися зробіть це так, щоб завдати меньше болю для сім’ї :

  • По – перше будьте щирими ваш партнер заслуговує на щирість, будьте відверті з ним.

  • По- друге якщо у вас ще не має діток, то вам і вирішувати чи подякувати один одному та спокійно розійтися назавжди, чи бути друзями. Але якщо ви мама і тато, то потрібно знайти компроміс та вирішити з ким лишаться діти. Якщо діти будуть відчувати колишню любов тата і мами, бачити своїх батьків щасливими, то і вони матимуть позитивні емоції,зможуть  прискорити адаптацію до нових умов.

  • По – третє не потрібно швидко починати нові відносини, дайте час собі. Розберіться у своєму внутрішньому та зовнішньому світі. Не потрібно себе винити у тому, що так сталося. Не робіть із себе жертву шлюбу”. Інакше ви нічого в собі не змінете, а ще більше сховаєтеся у собі. Та й буде важко знайти нове кохання. Навчіться радіти кожному дню своїм досягненням, досягненням своїх дітей.

Запам’ятайте, яке б не було болісне розлучення, знайте життя після нього – Є!


переглядів: 707

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головні новини