Комаровський розповів, що може захистити вчителя від коронавірусу

15.09.2020

Комаровський розповів, що може захистити вчителя від коронавірусу

Відомий лікар Євген Комаровський розповів, що найбільш дієвим способом запобігти зараженню вчителів коронавірусом в школах є установка захисних екранів.

Про це медик написав на своєму сайті, відповідаючи на питання дочки 60-річної викладачки, яка працює в музичній школі, повідомляє Главком.

«Зрозуміло, що діти – це не найголовніший суб’єкт поширення коронавірусу, але якщо людині за 60, і цій людині постійно кричать в обличчя різні люди, то ризик зараження і виникнення потім ускладнень дуже високий», – заявив лікар.

За словами Комаровського, на прохання вчителя в класах повинні бути встановлені прозорі захисні екрани між викладачами та учнями.

«Ну і, природно, рівень захисту респіраторів FPP2 як мінімум», – додав він.

Крім того, Комаровський відзначив, що в умовах активного поширення коронавірусу дуже важливо забезпечити регулярне провітрювання приміщень між заняттями.

«Я не дуже знайомий з технологією навчання співу, але мені здається, що в найближчі пару місяців цілком можна навчати дітей вокалу і на свіжому повітрі. Це теж значно зменшить ризик інфікування», – заявив педіатр.

, , переглядів: 44

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *