Тато 8-річної дівчинки Мілани Маханець, чиє ім’я вже не перший день на вустах мало не кожного, бо дитина потрапила в скандал через стосунки з 13-річним блогером Пашею Паєм, вперше відреагував на інцидент.

Чоловік заявив, що шокований тим, що відбувається і додав, що вважає ситуацію “м’яко кажучи, неправильною”.
Недитячий роман: 8-річна дівчинка виставляє на показ стосунки з 13-річним блогером
Батьки дівчинки розійшлися 2019 року. Олександр Маханець зазначив, що намагається спілкуватися з донькою і допомагати їй, але не хоче говорити про колишню дружину, передає “КП в Україні“.
З дочкою я намагаюся спілкуватися і допомагати, а про Дарину говорити немає бажання. Зараз я просто в шоці від того, що відбувається. Все, що діється, м’яко кажучи, неправильно,
– сказав тато Мілани Маханець.
За словами знайомих родини, розлучення пари проходило дуже важко, хоча його причина невідома. Приблизно саме тоді дитина з’явилася в соціальній мережі, а сторінка в Instagram дівчинки стала рекламним майданчиком. Друзі не виключають, що саме розлучення стало поштовхом для різкої зміни спілкування і ставлення мами до доньки.
Через “недитячі” стосунки 8-річної дівчинки її маму викликали до поліції
Що ж до мами Мілани, то жінка продовжує вести блог. А ще Даша Маханець своєрідно відреагувала на скандал: вона вимкнула можливість коментувати фото її дочки у блозі.
Попри все жінка не припинила “роман” Мілани Та Паші Пая. День тому хлопець та дівчинка виклали у сторіз нові фото. Мовляв, зараз вони не разом, проте спілкуються перед сном.

