У кого краще народжувати: досвід рівнянок

19.01.2017

У кого краще народжувати: досвід рівнянок

Ні для кого не секрет, що для рівнянок вже звичним є те, коли за місяць чи два до пологів родина домовляється з лікарем про те, щоб народжувати саме у нього. Для чого це потрібно? По-перше, щоб бути впевненим і знати, що знайома вам людина допоможе народитися вашому малюкові. По-друге, настрашені багатьма історіями батьки часто хочуть перестрахуватися і готові заплатити подяку лікареві, аби лиш все було добре. По-третє, це дає можливість обрати не тільки лікаря, а і заклад в якому народжувати. Адже, для прикладу, за направленням та місцем проживання вас направляють у міський пологовий, а ви хочете народжувати у перинатальному центрі.

Водночас, прийнявши рішення про пологи за домовленістю, батьки часто вагаються і самі не знають якого лікаря обрати, щоб народити саме у нього чи в неї.

Кореспонденти сайту “Маленькі рівняни” провели опитування та зібрали коментарі з соціальних мереж Рівного про те, в кого народжували рівнянки і яких лікарів щиро рекомендують:

АЛЯ – Я усіх народжувала у Єнікеєвої Вікторії Миколаївни! При перших пологах-врятувала життя і мені, і дитині! У Харкові завідувач кафедри неонатології, професор медичних наук сказала, що при таких показниках, які були у мене, вірогідність вижити під час операції обох (і матері, і дитини) не висока, і що мене оперував лікар із золотими руками. 

 

ОЛЯ – Народжувала двійню у Степана Лічнера. Надзвичайно задоволена відношенням та професіоналізмом. чула про нього різне, але переконалася, що не варто вірити усім чуткам. Рекомендую!

 

НАТАША – Найкращий лікар Юрчик Олег Миколайович.

 

ЯНА – Домовлялась з Сулімовським, дуже ним задоволена. Але попереджаю, що він не з тих, що сюськаються, але як людина і лікар просто👍🏻

 

ТАНЮШКА – Народжувала в серпні свою другу дитинку у Муравської все дуже професійно і лікар класна. В 01 ночі приїха в роддом і через 20 хв. Вона вже була а в 02 годині родила свого козака. А на перших родах 3 роки тому вона від мене взагалі невідходила постійно була поруч. Супер лікар і класна баба смішна.

 

НЕЛЯ – Я народжувала в жовтні у Нобіса, дуже хороший і прикольний лікар,пологи пройшли без ускладнень і розривів,хоча це у мене перша дитина,велике йому дякую,ми не домовлялись і він нічого не просив,ми самі йому подякували,раджу народжувати у нього!!!

 

ЛЮДМИЛА –  Харитонов Олександр Сергійович хороший спеціаліст, суми не називає.

 

ІРИНА – Муравська Світлана Іванівна зав.відділенням пологовий буд.на Мірущінка

 

ОКСАНА – Мельничук.  Хороший лікар. Ми з ним домовлялися. І добу, поки я намагалась родити сама, постійно був на місці (попри те, що це були новорічні вихідні). Потім довелось кесерити (КР проводив разом з Музикою).Відповів на всі мої 100500 запитань, від вакцинації дітей і до качання пресу))))
І суми він не називає.

 

ТАНЮША – Подруга домовлялися лише з акушеркою, на мірющенка., лишилася задоволена., основну роботу робить акушерка

 

Ми побачили, що думки рівнянок різняться. Водночас ці імена лікарів, які ми зібрали зустрічаються найчастіше серед тих, кого хвалять рівнянки і кому дякують за своїх здорових та щасливих малят!

, , , переглядів: 4 212
Кількість коментарів: 42
 1. Сулімовський Сергій Іванович та Нестеренко Лариса Миколаївна – дякую їм за допомогу народити двох чудових діток!!!

 2. Бойко Світлана Антонівна – лікар від Бога.Повністю участвує в пологах разом з акушеркою,завжди поряд,і до самого кінця.Вдячна їй за її працю!!!!!

  • Усе правда!!!! Лікар від Бога!!! Перші пологи вага синочка 3870) і жодного розриву!) дякую Світлані Бойко за синочка!!!!

 3. Я народжувала у Голуб Ольги Іванівни в 2012 році, дуже задоволена. Рекомендую

 4. Муравська Світлана Іванівна- дякуючи ій і іі професіоналізму маю своє маленьке Сонечко!

 5. Дякуємо за рекламу лікарів!)))

 6. Муравська Світлана Іванівна!!! Обожнюю її😍

 7. Якщо зважусь на третю дитину то народжуватиму тільки в Муравської С.І.
  Вона врятувала не лише мого сина а й мене.

  • Мені Муравська здоров’я зіпсувала. І дитину ледве врятували через іі халатність. На пологах присутня не була. Взяла 150уо.
   Мій гінеколог радив звернутись до суду.

 8. Муравська Світлана Іванівна!!! Після пологів лор і стоматолог набагато страшніші, ніж народження дитини)) акушерка Світлана Анаталівна і Муравська Світлана Іванівна в тандемі це запорука того, що народжувати зовсім не страшно, не боляче і з позитивом!

  • Погоджуюсь з кожною літерою!!!! Світлана Анатоліївна і Світлана Муравська – ідеальні пологи! Їхала до неї,аж з Львівської обл.! Усім подругам раджу лише її , мало того усі кому я радила народжували у неї і всі без вийнятку дякуюють до сьогодні!!!

 9. Муравська Світлана Іванівна – це лікар її Бог і чуйна людина, я її теж обожнюю, якщо дасть Бог ще дитинку, то тільки до неї !!!

 10. Завдякі С. І. Муравській і в нашій сім’ї зявилось двоє діток!! Безмежно вдячна їй, як лікарю і як жінці!!!

 11. +++++за Муравську. Лікар від Бога. Живе своєю роботою

  • Тільки Муравська С.І!!!!Живе не тільки своєю роботою, а й на роботі! Двійко моїх малят з’явилося на світ при професійній участі Світлани Іванівни-хорошого відповідального спеціаліста та чуйної людини.Рекомендую!!!

 12. Нічого погано сказати по Світлану Іванівну сказати не можу,але перша дитина яку я народила має діагноз ДЦП.І я не одна така, побувавши на реабілітації де лікуються такі дітки.В більшості лікарів є не тільки позитивні роди але й такі непередбачувані як у мене.І повірте таких вирадків не по одному і не по два.Я домовлялася і як кожна мати хотіла радіти першому слову дитини,першому кроку.Правильно ми мовчимо бо нам не хочеться згадувати той страшний день для нас.

  • Таке трапляється у нашому житті, не падайте духом, а от у нас навпаки прогноз не втішний, а син сама втіха, дякую С.В.МУРАВСЬКІЙ!

 13. Підтримую усіх хто народжував у Муравської Світлани Іванівни та акушерки Світлани Анатоліївни.Процес пологів приніс радість і позитив,бо не відчуваєш болі і в голову не приходить ні одна дурна думка.Дякую цим майстрам свого діла,допомогли з’явитись на світ моїй донечці у листопаді 2016р.

 14. Доброго дня, я сама народжувала своїх двох діток не в Рівному, але була партнером на пологах у своєї куми. Лікар, який приймав був С. Лічнер. Негативого нічого не можу сказати, була налагоджена робота з акушеркою та медсестрами, все пройшло добре. Є свої недоліки в роботі працівників пологового, але в процесі народжування все норм.

 15. С. Лічнeр, народжувала нe я, а жінка брата. Я особисто відвозила породіллю в пeринатальний, на початку пeрeймів подзвонили (домовлялися з ним )-сказав іхати, він під ідe… Після того трубки нe брав, і на дзвінкі нe відповідав, ми пeрeживали тому, що дитина була дужe вeлика 4800. Алe чудом нам попався дужe хороший лікар -Артур, шкода по-батькові нe памятаю. Нeхай йому Бог пошлe всe найкращe, тому, що вeсь процeс пройшов профeсійно і щиро, з турботою. Дякую!

 16. Нарожувала у Муравськоi С. I. В листопадi 2016. Класна лiкар та людина.

 17. Першу дитинку народжувала не домовляючись ні з ким. Тоді черговим лікарем була Муравська С.І. Відношення причудове. Все пройшло добре. Звичайно ж за другою я теж прийшла до неї , вже як завідуючої відділенням. Лікар прекрасний.

 18. Я теж народжувала і стояла на обліку у Муравської С.І. Всім задоволена! І всім її раджу!

 19. Олег Юрьевич врач от бога иду к нему за третьим сыном, Он на связи и днем и ночью… Информацию дает более чем достаточно, приятный и очень деликатный ,с индивидуальным подходом каждой пациентки, много подруг и знакомых к нему ходят. Большое ему спасибо за все что он от меня терпет и за мальчишек моих .

 20. Тільки Муравська С.І!!!!Живе не тільки своєю роботою, а й на роботі! Двійко моїх малят з’явилося на світ при професійній участі Світлани Іванівни-хорошого відповідального спеціаліста та чуйної людини.Рекомендую!!!

 21. Народжувала дiток у Энiкеэвоi
  Вiкторii Миколаiвни.Першу доню народжувала природньо,а двiйнята з’явились на свiт шляхом кесарського розтину.Вiкторiя Миколвна дуже вiдповiдальна i уважна,пологи пройшли швидко,без ускланень.Доречi,на збереженнi я була два мiсяцi пiд наглядом Энiкеевоi.

  • Ага, і дуже дорога(

   • Мені Єнікеєва суми не називала , спостерігалась в неї . був ургентний кесарський розтин , за 5 хв. була в операційній , операція проведена по вищому розряду ! навіть рубця за 3 роки не видно , дякували вже при виписці , а могли б і нічого не дати … не вимагала … ми зробили на свій розсуд. Кесарський саме раджу робити в неї , а от природні – не знаю, просто вона не дуже до спілкування . вона більше хірург , а там треба і поговорити і заспокоїти … Раджу з Мірющенка Царук Ірину Андріївну , фанат реальний своєї справи, живе своєю професією , крім того проводить ЕКО в Благодарі , дарує довгожданну вагітність, а потім може прийняти пологи …

 22. Наталія Ліп"яцька 20.01.2017 at 20:02 Відповіcти

  Сергій Іванович Сулеймовський – задоволена дуже його відношенням і професіоналізмом.Лікар з великої букви!Раджу!

 23. Народжувала у Муравськоі Світлани Іванівни.Чудова людина і спеціаліст.Якщо народжувати то тільки в неі

 24. Кращий лікар від Бога це Муравська Світлана Іванівна!!!!!! 👍👍👍💋

  • А мені Муравська дитину загубила, так що не сильно хваліть. У неї як у лікаря теж вже кладовище є.

 25. Я народжувала в Погребняк Вікторії Василівни і дуже задоволена її профісіоналізмом, оперативністю і гарним відношенням до людей!

 26. Жильчук Ігор Євгенович – супер! Претензій немає. Двох дітей народжувала з ним у 2012, 2013 роках. І акушерка Ліна дуже хороша. Рекомендую.

 27. Народження дитини це завжди свято!!! Кожна мамочка хвилюється, і таке питання хто ж допоможе з’явитися її лялечці на світ дуже актуальне!! Я, як мама двох діточок, хочу сказати наступне!! Саме головне, залежить від вас!! Будете слухати лікаря та акушера в пологах все пройде на УРА!! Щодо лікарів)) Кожен хвалить свого! Ну тоді і я залишу рекомендацію)) Нестеренко Л.М. та Бойко С.А.( ПЕРЕНАТАЛЬНИЙ) Це саме ті спеціалісти, яким я довірила своє життя та життя своїх дітей

 28. Моя племінниця народжувала у лікаря Андрія Мельничука, що у міському пологовому будинку (Мірющенка). Ситуація була складна. У 16-річної вагітної був дуже високий тиск, довелося викликати передчасні штучні пологи. Завдяки золотим рукам Андрія Мельничука пологи минули успішно: племінниця бавить чудову донечку. Лікар – професіонал і надзвичайно порядна людина: нічого не вимагав. Жодної копійки не взяв. Дякуємо всією родиною Андрію Мельничуку і молимося Богу, щоб оберігав його від усього лихого.

 29. Не раджу МУРАВСЬКУ С.І
  150уо. На пологи не явилась. Епідуралку зробили без моєі зробили під час потуг. Як наслфдрк – припинення род.дічльності і всі пиоблеми. Пісоя епізіо Шви не перевірив ніхто жодного разу. Маю тепер проблеми з пролапсом. Чекає операція. Додому виписали з температурою 38 і плацентою не відійшовшою.
  Дитину ледве врятувала акушерка вауумом. Наслідок – множингі кісти і тромби в мозку. Лікували до року.
  Вагітеість була бездоганнс, дитя розвивалось ідеально.
  Мій гінеголог радив знайти адвоката і подати до суду. Більшого безладу я не зустрічала. І дай Боже не зустріну більше

  • Брехуни, зачєм?Ви правду говорите, чи у вас говорить відчай? Не брешіть, бо Муравська то лікар від Бога!

 30. Хочу розповісти свою історію вагітності і пологів у Погребняк В.В.Під час вагітності лікар говорила,що дуже переживає за своїх пацієнтів, аби в них все було добре,гроші не головне.Моя вагітність була важкою,з патологіями,які лікар на останньому місяці вагітності проігнорувала.Моя дитина народилася з вагою 4650 синя в стані гіпоксії.Про вагу плоду я дізналась після пологів. Пологи були проведені неправильно і це мені підтвердили 2 лікарі і невролог. Після пологів дитина має органічне ураження нервової системи ,як наслідок ЗМР,епілептичний синдром,гіперактивність.В мене багато гінекологічних наслідків,які я не можу вилікувати до цього часу.Погребняк В.В. ніяк не розуміє,що ставити на конвеєр люські долі і життя не можна,адже сльози матерів так просто не минають.Тому не довіряйте так сліпо лікарям,консультуйтеся з кількома спеціалістами і вчіться на чужих помилках,адже цей лікар виступає за природні пологи любою ціною і зовсім не відповідає за свої слова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *