Дитячий гороскоп: характер дитини по знаку зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
02.11.2017

Дитячий гороскоп: характер дитини по знаку зодіаку

Стаючи батьками, ми всі мріємо про те, щоб наша дитина виросла хорошою людиною, була здоровою, відзначалась успіхами в навчанні та спорті, відбулась у особистому житті й кар’єрі. Але мало хто замислюється над тим, що всі наші старання прищепити дитині певний набір якостей не завжди виправдовуються.

 

Якщо врахувати, що дітки народжуються під своєю певною зіркою, то стає ясно, що кожному з них будуть притаманні свої переваги й недоліки. Давайте розглянемо докладніше, якими рисами характеру володіють малята у відповідності до знаків зодіаку?

дитячий гороскоп

 

Малюки-Овни – це неймовірно самостійні і непохитні у будь-яких питаннях крихітки. Вони практично не піддаються будь-якому тиску з боку дорослих, а на будь-які зауваження реагують агресією і навіть бунтом. Будь-який конфлікт з ними потрібно вирішувати полюбовно. Станьте для малюка-Овна другом, рівнею і вам набагато легше буде коригувати його маленькі промахи.

дитячий гороскоп

Дитина-Телець з малих років серйозний, іноді навіть злегка похмурий. А його настрій безпосередньо залежить від рівня комфорту. Ці дітки не люблять спонтанність і спосіб життя «на ходу». У них все і завжди має бути розкладено по поличках – сніданок, обід і вечеря за розкладом, підйом і відбій в один і той же час. Якщо у вас вийде організувати чіткий режим малюкові-Тельцю, він буде регулярно обдаровувати вас доброю посмішкою і ніжними обіймами.

дитячий гороскоп

А ось малюки-Близнюки, навпаки, занадто швидко втомлюються від одноманітності і потребують нових пригод. Коли ці  маленькі дослідники тільки починають пізнавати світ, варто бути готовими до того, що всі пульти, журнали, посуд, косметика інструменти та інші домашні предмети будуть використані для ігор і випробувані на смак. Близнюки дошкільного віку швидко стають самостійними і легко заводять нові знайомства з однолітками.

дитячий гороскоп

Кожен маленький Рак особливо потребує материнської ласки й пильної уваги. Ці дітки частіше за інших засмучуються через дрібниці і проводять час у мами на ручках. Але не варто боятися такої зайвої сентиментальності. Маленький Рак, якого нагородили достатню кількість тепла і любові, буде легко йти по життю і перший прибіжить вас підбадьорювати в скрутну хвилину.

дитячий гороскоп

Маленькі Левенята – це справжні командири і ватажки. Вони з дитячого віку починають встановлювати свої правила, намагаючись прогнути під себе всіх членів сім’ї. Щоб з цих юних ватажків не виросли чваньки і тирани, батьки повинні в обов’язковому порядку бути непохитні і принципові у вихованні. Головне з дітками-Левами бути справедливими і не займатися вихованням на публіці. Левенята найбільше на світі бояться бути приниженими при людях.

дитячий гороскоп

Дітки-Діви в більшості своїй слухняні і не доставляють батькам особливих турбот. Для цих малюків важливими складовими щасливого дитинства є міцний сон, ситість і чистота. Вони не дуже вимогливі і швидко засвоюють, що можна, а що не можна. Ці діти справедливі і чесні, уважні і добрі до оточуючих. Завдання батьків цих дітей допомогти їм зберегти їх кращі якості до дорослого віку.

дитячий гороскоп

Маленькі Терези розважливі і мудрі не по роках. Вони товариські і добродушні, тому до них завжди тягнуться однолітки й старші дітки. Вони неквапливі, але уважні і допитливі, завжди із задоволенням беруть участь у нових іграх із задоволенням допомагають старшим на дачі, в гаражі або на кухні. Батьки не повинні бути до них надмірно суворі, так як будь-який тиск змушує цих діток “замикатись у собі”.

дитячий гороскоп

Відмінними рисами маленьких Скорпіонів є їх сприйнятливість, уважність і багата фантазія. Дітки цього знака зодіаку часом приділяють занадто багато уваги сказаному або зробленому. Вони не люблять фальші і недосказанності, їх розчаровують порожні обіцянки. З цими малюками завжди потрібно бути відкритими і щирими. Тільки таким чином можна завоювати їх довіру.

дитячий гороскоп

 

Стрільці-дітки – це маленькі витівники, розбійники, фантазери і шукачі пригод. На місці їх може утримати тільки якась нова іграшка-конструктор або захоплюючий мультфільм. І то ненадовго. Крихітки-Стрільці люблять компанію, веселощі і подорожі. Малюків цього знака зодіаку можна сміливо з ранніх років брати з собою на відпочинок. Вони будуть з інтересом вивчати нові місця і отримувати задоволення від нових знайомств.

дитячий гороскоп

Дітки-Козероги завжди серйозні і не по роках розвинені. Поки їхні однолітки малюють на стінах і розбризкують суп по кімнаті, вони з серйозним обличчям вивчають іграшку-головоломку або уважно стежать за тим, як тато орудує дрилем або гайковим ключем. Малюки-Козероги витривалі і зовсім не примхливі, вони швидко дорослішають і практично не доставляють клопоту батькам.

дитячий гороскоп

 

Головною особливістю маленьких Водоліїв є їх волелюбність. Ці дітки незалежні і вільні птахи з ранніх років. Вони завжди вириваються з-під опіки, намагаючись вивчати світ самостійно. Завдання батьків Водолія полягає у тому, щоб малюк завжди був захоплений і зайнятий спортом чи мистецтвом. Ці діти неймовірно допитливі та легковажні, тому легко можуть потрапити в неприємну ситуацію.

дитячий гороскоп

 

Дітки-Риби – це мрійники і будівельники повітряних замків. Вони швидко захоплюються новими іграми, казками, знайомствами. Маленькі Риби – творчі натури, тому завжди займаються тим, що приносить їм справжнє задоволення. Малюки цього знака прив’язані до близьких і сентиментальні, тому будь-яке відлучення від мами вони переживають болісно. М’якість, ніжність і підвищена увага допоможе батькам виростити впевнену і самостійну дитину-Рибу.

Джерело: flytothesky

переглядів: 5 595

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *