
Восени на Харківщині сталася подія, яка не вкладається у голові.
У лікарню швидкої і невідкладної допомоги, привезли хлопчика, у якого медики діагностували забій, садно і гематому лівої щоки, кахексию (виснаження) і стан коми, а пізніше виявили сліди перелому ребер і інші тілесні ушкодження. Незважаючи на зусилля лікарів, на наступний ранок малюк помер.
А найжахливішим у всьому цьому виявилося те, що все це наслідки «виховного процесу» рідних батьків!
16 лютого Жовтневий районний суд Харкова приступить до розгляду справи батьків, яких звинувачують у смерті їхнього трирічного сина. Слідчі інкримінують матері дитини невиконання обов’язків по догляду за дитиною, а також нанесення тяжких тілесних ушкоджень, її чоловікові – ті ж злочини, а також тортури.
Якщо вина горе-батьків буде доведена, їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
Джерело: http://24ks.news
