Смачний рецепт від рівнянки: заливний пиріг з ягодами

22.07.2023

 

Нещодавно на мої очі потрапив гарний рецепт, новий смаколик.

Заливний пиріг з ягідками. Дуже гарний, простий рецепт, який прийде вам до вподоби. Мало часу для приготування і кінцевий варіант потішить всю вашу родину.

Отже, для того щоб приготувати такий пиріг нам потрібно:

для тіста:

  • 350-400 гр. муки пшеничної
  • 120 гр. вершкового масла
  • 2 яйця
  • 100-150 гр. цукру ( або на ваш смак)
  • 1 чайна ложка розпушувача
  • ваніль для смакуРозігріваємо масло на водяній бані або по бажанню у мікрохвильовій печі. До речі масло можна замінити на маргарин. Все змішуємо та виробляємо тісто. Ставимо на кілька хвилин до холодильника.

    для начинки:

  • 250- 300 гр. різних ягід ( я люблю замість ягід також добавляти і фрукти, або ягідки та фрукти. Єдине, що рекомендую коли пекти з вишеньками, то краще посипати гарно цукром)

         для заливки:

  • 2 яйця

  • 200-250 гр. сметани бажано кращу жирність ( або є ще варіант йогурт натуральний)

  • 100-150 гр. цукру( знову ж за смаком)

  • 2 столові ложки борошна

    Збиваємо яйця з цукром, додаємо сметану та муку. Змішуємо все разом міксером або просто виделкою.

    Наступний крок беремо тісто викладаємо у форму. Робимо нібито тарілку з високими бортиками. Або у форму, але всеодно треба зробити бортики. Заливка не повинна витікати. Викладаємо ягідки або фрукти та заливаємо. Ставимо у духовку та слідкуємо. Печемо приблизно 35 -45 хв. Даємо трішки постояти та пригощаємо свою родину.

    Смачного вам та вашій родині!

, , , , , , переглядів: 2 015

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головні новини