Яку небезпеку для дитини несуть в собі штучні підсолоджувачі

19.11.2019

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих.

Медики рекомендують відмовитися від цих добавок, оскільки вони провокують розвиток ожиріння у дитини.

Крім того, якщо жінка буде їсти шкідливі сполуки під час вагітності, то у малюка може розвинутися астма.

А, наприклад, сукралоза або аспартам – здатні деформувати чутливість дітей до різних алергенів при астмі.

Лікарі рекомендують відмовитися від підсолоджувачів, а також цукру, замінивши їх на фрукти.

Тим більше, як стверджують експерти, якщо виникає бажання з’їсти шоколад, це означає, що в організмі не вистачає магнію і краще замінити шоколад продуктом, куди також входить дана речовина.

Якщо так робити з усіма продуктами, то можна повністю відмовитися від шкідливого солодкого, зберігши здоров’я собі і малюкові.

Фахівці Бейлоровського коледжу в Х’юстоні довели, що фруктоза й інші підсолоджувачі викликають мутації клітин кишечника і збільшують ризик розвитку ракової патології. Твердження засноване на серії лабораторних експериментів. Навіть незначні дози фруктози підвищують ризик виникнення онкології кишечника в 5-6 разів.

, переглядів: 1 020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головні новини