Готуємо печиво без цукру та масла

28.02.2023

Просте та корисне печиво на основі вівсянки стане фаворитом вашої родини.

За бажанням ви можете додати до тіста улюблений підсолоджувач, кленовий сироп або мед. Також ми не використовуємо тут вершкового масла — ви можете легко замінити його олією (не лише соняшниковою, але й кокосовою чи іншою на вибір).

печиво

Інгредієнти

  • Пластівці вівсяні – 250 г
  • Олія – 0.5 склянки
  • Вода – 0.5 склянки
  • Фінік – 150 г
  • Горіх волоський – 0.5 склянки
  • Лимон, сік – 1 ст. л.
  • Сода харчова – 0.5 ч. л.

Покрокове приготування

  1. Покладіть сухофрукти та горіхи у чашу блендера та подрібніть. Перемішайте з вівсяними пластівцями.
  2. Залийте суміш теплою водою. Додайте олію та добре перемішайте.
  3. Змішайте соду з лимонним соком, додайте в тісто. Добре перемішайте.
  4. Встеліть деко для випічки пергаментним папером та злегка змастіть олією. Ложкою викладіть печиво на пергамент та поставте його у розігріту до 180 градусів духовку на 20 хвилин.
  5. Після випікання охолодіть печиво, за бажанням присипте горіхами чи кунжутом та подавайте до склянки молока, кави чи чаю.

Джерело: https://shuba.life/

, , , переглядів: 557

Головні новини


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *