В нелюдських умовах у селі Бродівське Острозького району живуть четверо дівчаток. Горе-матір вже позбавили батьківських прав, але рішення суду ще не набуло чинності. Тому дівчатка й досі проживають із матір’ю, яка веде аморальний спосіб життя.

Найстаршій дівчинці 12 років, а наймолодшій всього 5 місяців. У родині живуть дівчатка 11-ти та 9-ти років. Разом з матір’ю та дітьми проживають дідусь та бабуся.
Матір періодично випиває разом зі свекрухою та невідомими чоловіками. В будинку, де живуть дівчатка повна антисанітарія! Родина живе без світла, адже його відключили за несплату.
Більше про це у відеосюжеті ТСН⬇:
