Про цей інцидент написала небайдужа рівнянка Єва Єндрик у рівненській соцгрупі Зоопульс. Рівне.

Собачка вже кілька днів лежить поруч залізничного переїзду, що знаходиться поруч місцевого ринку й ніби на когось чекає. Вона налякана та майже не їсть!
Волонтери та дописувачі групи схиляються до думки, що собачку вивезли й викинули.


Сподіваємося, що маленьку “Хатіко” все ж таки хтось розшукує.
Більше про історію собачки читайте тут:
https://m.facebook.com/groups/954660644698083?view=permalink&id=1499698770194265

