Які іграшки полюбляють собаки

Збір коштів на потреби армії України
22.10.2022

Іграшки для собак – це ідеальна можливість зберегти меблі цілими, а нерви здоровими. Вони задовольняють потребу пса в активності, стимулюють роботу його головного мозку, знімають стрес, допомагають налагодити контакт із вихованцем. Але щоб досягти потрібного результату, недостатньо просто купити виріб для гри. 

Товар треба вибирати, залежно від віку, породи, розміру собаки, призначення іграшки. Як це зробити, ми вам зараз розповімо. Сьогодні нас консультує зоомагазин E-ZOO (https://e-zoo.com.ua/ua/190-igrushki-dlya-sobak), де можна знайти все необхідно для вашого улюбленця.

Іграшки для собак

Які бувають іграшки для собак

Якщо вихованець не цікавиться м’ячиками, значить вони йому не підходять, надто одноманітні чи набридли. Крім того, для кожного випадку розроблено різні моделі, які треба використовувати за ситуацією. Які є іграшки для собак:

  • Головоломки – тренують мозок пса. Розвиваючі іграшки для собак випускають у вигляді м’ячів та інших виробів, усередині яких міститься ласощі або пищалка. Завдання собачки – дістати цікавий предмет.
  • Вироби для активних занять (апортування та перетягування) – м’ячики, кулери, тарілки-фрісбі, грейфери, канати або мотузки.
  • Їжачки – допомагають зайняти пса, що він не плутався під ногами. Їх роблять у вигляді м’ячика, плюшевих звірів, кісточки тощо.
  • Зубочистки – не тільки задовольняють потребу пса гризти кістки, а й прибирають наліт, не дають з’являтися каменю. Іграшки для зубів собаки виготовляють у вигляді кілець, палиць, м’ячиків.
  • Кісточки, палички – замінюють дерев’яні ціпки, натуральні кістки, які люблять гризти собаки.
  • Іграшки для спокійних ігор – плюшеві вироби, які собака може тягати за собою квартирою.

Останнім часом попит мають м’які/плюшеві вироби, особливо з пищалкою всередині. Собаки їх люблять, але термін служби недовгий. Насамперед пси вигризають у них очі й носи, потім потихеньку потрошать.

Іграшки для собак: як вибрати

При покупці іграшки зверніть увагу на темперамент вихованця, що він воліє – активно рухатися або не поспішаючи знайомитися з околицями. Першим підійдуть іграшки, які змушують їх бігати, стрибати (пулер, м’ячики, канати), другим – вироби, які можна спокійно погризти (кісточки, зубочистки).

Вибираючи виріб для ігор, зверніть увагу на такі моменти:

  • Розміри собаки та іграшки. Модель купуйте залежно від розміру вихованця. Великий собака може легко проковтнути дрібний виріб, що призведе до закупорки травного тракту. Занадто великі та тверді іграшки для собак маленьких порід не підходять. Вони надають на щелепи підвищене навантаження, що погано позначається на стані зубів.
  • Форма виробу. У продажу є кільця, круглі та довгасті м’ячики, фігурки тварин, канати для перетягування, джгути, тарілки, що літають. Які іграшки потрібні собакам? Купуйте різні вироби, щоб зрозуміти, які забавки подобаються вихованцю.
  • Матеріал. Іграшки для собак роблять з гуми (ціліснолитої, спіненої, термопластичної), вінілу, латексу, пластмаси, тканини та ін. Матеріал повинен бути безпечним, міцним і при цьому досить еластичним, щоб не травмувати зуби пса. Деякі іграшки для великих і середніх собак (пулер) виготовлені з матеріалу, в який вихованець легко встромляє зуби, пронизує його, але саму модель розламати не може. Не купуйте виробів із простої пластмаси. Вони ламають зуби, травмують ясна.
  • Довговічність. Яку іграшку купити собаці? Якщо хочете, щоб виріб служив довго, беріть литі вироби, канати, кулери, які важко розпотрошити. Їжачки дуже подобаються вихованцям, але деяким породам (наприклад, питбулям) їх вистачає на 5 хвилин.

Іграшки для собак – це не безглузді примхи їхніх господарів придбати непотрібні речі, а серйозна необхідність. Всім тваринам хочеться грати та вивчати навколишній світ. Проте не варто забувати, що іграшки варто підкріплювати спілкуванням, турботою та любов’ю!

переглядів: 286

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *